Srpski i Hrvatski ( Serb and Croatian )

More
06 Dec 2022 10:51 #258688 by tommylight
Na zalost ne, ostareo sam pa vid otisao u p.m. !
Jesi ti u madjarskoj?
Vidi youtube ima jedan tamo koji vadi dokumente sa starih i pokvarenih hard diskova, on bi mogao menjati te chipove. Chipove ti mozes naruciti, ja mogu al ne znam gde ce da zavrse! :)
To su sve kartice bez FPGA pa je lako da se srede.
Montirao sam preko 80 mesa kartica do sad, nikad nisam imao problema sa njima.
Vidi i ovi koji popravljaju pojacala za auta, i serviseri za konzole za igranje, i serviseri auto elektronike, svi bi oni trebali imati opremu za menjanje tih chipova.
The following user(s) said Thank You: Masiwood123

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 Dec 2022 10:35 #259248 by HalaszAttila
Iz vojdodine sam.
Pokušao sam da popravim par komada ali sa malim uspehom.
I ja sam već ugradio oko 150+ mesa kartice, ali ipak se ponekad dešava da "upadne šrafciger" :D
Mislim da ima i gde je otisao mikrokontroler na kartici.
Pozdrav, Atila.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 Dec 2022 16:19 #259256 by Masiwood123
Posaljite direktno u Mesa Usa, ako imaju one nalepnice mislim, posaljite prvo mejl sa upitom, ja sam takodje zeznuo jednu 7i77 i treba da je posaljem na popravku, odobrio mi je PCW ali nikako da stignem da je posaljem. Pozdrav
The following user(s) said Thank You: tommylight

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Dec 2022 08:31 #259302 by HalaszAttila
Plasim da cena transporta u oba smera plus troškovi popravke biće mnogo veća od vrednost kartice. Imate iskustvo sa time?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Dec 2022 08:55 #259303 by Masiwood123
locno znam sta mi je otislo ma kartici, analogni izlazi, zbog kratkog spoja. Javili su mi da popravka izlazi 35usd mislim sto se isplati obzirom da 7i77 nema vise u prodaji a i da ima oko 250 usd kosta. sad slanje u 4 zonu preko Ems(posta) za paket do kg nije vise od 50 e.. i povratno mozda toliko pa se meni isplati. Mene vise brine da nesto ne zeza nasa carina, extra vama sto imate vise kartica, ali ako im kad se kartica vrati dostavim dokaz o slanju na popravku” mislim da se nebi bunili, ko ce ih znati. Predlazem da pitate mejlom koliko bi kostao transport nazad za Srb pa da procenite, i ako znate sta je otprilike kvar.
The following user(s) said Thank You: tommylight

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 Jan 2023 20:44 #261195 by Masiwood123
www.kupujemprodajem.com/industrijska-opr...ampaign=social_share

u rubrici svi oglasi imam rasprodaju, pa mozda nekom u siroj okolini nesto treba.
The following user(s) said Thank You: tommylight

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 Jan 2023 22:27 #261208 by tommylight
Gde ces?????
-
novi.kupujemprodajem.com/industrijska-op...?filterId=2162392287
novi.kupujemprodajem.com/industrijska-op...?filterId=2162392287
novi.kupujemprodajem.com/industrijska-op...287&modal=bigGallery
Vidi kako i koliko ce da kosta da posaljes do u pec, al nikako be "pera zdera" pljeskavice ! :)
I kako da platim i posalje Pecko pivo?
Al ne raduj se puno, u skripcu sam sa parama trenutno, al bih jedan od cnc uzeo svakako.
The following user(s) said Thank You: Masiwood123

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 Jan 2023 22:37 #261211 by Masiwood123
nigde Tomo ali ja sam sve ovo pokupio u nameri da nekad sve sastavim, pa sam shvato da necu 100god da zivim..a samo mi smeta:)

ma niko ti ne trazi pare:)) tebi i onako zelim da poklonim nesto...a to sa prevozom do Peci nemam ideju kako ide za krupnije stvari, ali raspitacu se...evo ovi samo zvone beogradjani, posto sam snizio cene neka ce da ode uskoro..javljam ti od ponedeljka, sta ostane izbrisacu oglas..jer sam vec u pregovorima za obe, a nisam se nadao:(
The following user(s) said Thank You: tommylight

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 Jan 2023 22:40 #261213 by Masiwood123
pljeskavice i pivo mora nekad da se ostvare...evo jedan bas zapeo za ove masine, ako ne odu, a oveu konstrukciju mogu da izbrisem odmah da ti rezervisem?...imam jos neke stvari koje nisam stavio u oglase;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 Jan 2023 22:45 #261214 by tommylight
Ma ne brini, isto imam 100 projekta koje pokusavam da zavrsim, isto imam pune radionice delova koje svakim danom stare i rdjaju.
The following user(s) said Thank You: Masiwood123

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.424 seconds
Powered by Kunena Forum